Комбіфід
Про компанію

Компанія ТОВ  «Комбіфід» – провідний виробник повнораціонних готових комбікормів та кормових добавок для свійських тварин.

Продукція компанії – це високоякісні натуральні збалансовані комбікорма, білково-мінерально-вітамінні добавки, вітамінно-мінеральні добавки та премікси, які повністю задовольняють потребу у поживних і біологічно активних речовинах будь-яких вікових груп птиці, тварин та риби.

До складу оригінальних рецептур всіх продуктів компанії входять лише високоякісні натуральні, екологічно чисті компоненти: зернові, соєві і соняшникові шрот та макуха, амінокислоти, вітамінно-мінеральні суміші, які проходять суворий контроль якості на всіх етапах виробництва, що є запорукою здоров’я тварини та економічної вигоди господарства.

Гарантією якості також є те, що власними кормами ми годуємо і свої господарства. Ефективність використання наших кормів ви зможете оцінити за найкращою конверсією корму, хорошим приростам та високому збереженню поголів’я.

Як приклад, якщо використовувати готові комбікорма компанії ТОВ «Комбіфід», свині за 4,5-5 місці набирають вагу близько 100-110 кг, бройлери за 42 дні – до 2,8-3,0 кг, кролі за 77 – 2,5-2,7 кг, телята мають прирости понад 1кг/за добу, кури-несучки несуться навіть взимку.

В основі діяльності ТОВ «Комбіфід» лежить комплексне застосування новітніх технологій виробництва продукції та кваліфіковані консультації в усіх галузях тваринництва, розрахунок раціонів годування, складання індивідуальних кормових програм для підвищення рентабельності вирощування тварин в Україні.

Мета діяльності ТОВ «Комбіфід»

Через забезпечення потреб господарств в якісних комбікормах та кормових добавках сприяти розвитку тваринництва, підвищенню його ефективності; і найголовніше – забезпечення здоров’я тварин.

Наші контакти
Відділ з реалізації продукції:
Відділ закупівлі сировини
Офіс:

 

07400, Київська область, м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 90, офіс 24

Зворотній зв’язок
Заповніть форму нижче, і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом
карта
Дякуємо за звернення!
незабаром з Вами зв’яжуться наші менеджери